O Nas

Tradycyjnie od lat…

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych ciast, tortów i pieczywa. Wszystkie nasze produkty cechuje wyjątkowy smak, który nasi     klienci porównują ze smakiem domowych  wypieków. Wysoką jakość osiągamy dzięki korzystaniu z tradycyjnych receptur i stosowaniu naturalnych surowców.

Delicja Piekarnia Cukiernia Spółka Cywilna jest rodzinnym przedsiębiorstwem, które już od ponad 20 lat, z powodzeniem funkcjonuje na regionalnym rynku. Firmę założyła Eugenia Zakrzewska, mistrz cukiernictwa i technolog piekarnictwa.

Mała cukiernia z ul. Targowej w Sieradzu z czasem przekształciła się w nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni użytkowej 850 m2, wyposażony zgodnie z obowiązującymi normami dla branży cukierniczo-piekarniczej. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Dzierlinie k. Sieradza.

Firma nasza działa zgodnie ze standardami systemu HACCAP, metodą zapewniającą zdrowotne bezpieczeństwo żywności, której istotą jest odpowiednia organizacja procesu produkcyjnego i kontroli jakości wypieków.